Міждисциплінарний науково-методичний майстер-клас на тему «Писанка – оберіг і символ мирного життя»

11 квітня 2024 року здобувачі другого курсу першого (бакалаврського) та першого курсу другого (магістерського) освітніх рівнів спеціальності 012 «Дошкільна освіта» відвідали міждисциплінарний науково-методичний майстер-клас старшого викладача кафедри початкової та корекційної освіти, методиста Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка Михайлишин Романи Романівни на тему «Писанка – оберіг і символ мирного життя» у руслі вивчення навчальних дисциплін «Етнопедагогіка» (проф. О.М. Лисенко), «Основи образотворчого мистецтва з методикою керівництва зображувальною діяльністю дітей дошкільного віку» (проф. Г.В. Борин), та  «Методика проведення занять з народознавства» (доц. Т.М. Марчій-Дмитраш).

Майстер-клас Романи Романівни збагатив знання здобувачів про традиції українського писанкарства та його розвиток на різних етапах становлення української культури. Розширив уявлення студентів про різні техніки українського писанкарства від давніх традицій – до сучасного модерну.

Щиро дякуємо Романі Романівні за можливість доторкнутися до скарбниці української народної культури.