Гостьва лекція Наталії Гавриш «Ляльковий театр – це серйозно?!»

11 квітня 2024 року студенти другого курсу першого (бакалаврського) освітнього рівня спеціальності 012 «Дошкільна освіта» мали чудову можливість відвідати гостьову лекцію докторки педагогічних наук, професорки кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки Гавриш Наталії Василівни на тему «Ляльковий театр – це серйозно?!» у руслі вивчення навчальної дисципліни “Ціннісний потенціал української народної педагогіки”
Під час лекції Наталії Василівни здобувачі могли не тільки отримати цікаву та корисну інформацію про важливість лялькового театру у житті дошкільників, його види, а й долучитися до активної дискусії та висловити свої думки та судження щодо актуальності театралізованої гри як одного з невід’ємних компонентів гармонійного розвитку дитини.
Щиро дякуємо Наталії Василівні за таку чудову гостьову лекцію!
А також висловлюємо подяку доктору педагогічних наук, професору кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти Лисенко Неллі Василівні.