Захист виробничої практики в інклюзивних групах ЗДО студентів 4 курсу

25 квітня 2024 р. відбувся захист виробничої практики в інклюзивних групах ЗДО 4 курсу. На захисті були присутні факультетський керівник, керівники-методисти практики: кандидат педагогічних наук, доцент Кирста Н.Р., доктор філософії, асистент Незамай М.І., кандидат педагогічних наук, доцент Матішак М.В., кандидат педагогічних наук, доцент Захарасевич Н.В. та працедавець Палій Р.І.
Здобувачами було представлено презентації, фото- та відеоматеріали за результатами виробничої практики, поділилися своїми враженнями та здобутими знаннями й вміннями за час проходження практики. А саме: закріпили вміння самостійно застосовувати на практиці теоретичні знання з основ спеціальної педагогіки, інклюзивної педагогіки, психолого – педагогічного супроводу в ЗДО; освоїли організаційно-психологічні навички роботи з дітьми з ООП; навчилися застосовувати сучасні педагогічні технології з урахуванням порушень розвитку, індивідуальних та вікових особливостей дітей з особливими освітніми потребами; закріпили способи використання гри та інших видів діяльності в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами; навчилися враховувати рівні розвитку дітей з ООП при виборі методик і технологій навчання і виховання.