Онлайн-лекція на тему «Що є предметом і метою порівняльних досліджень сучасних систем освіти?»

9 квітня 2024 року о 17:00 год. викладачі та студенти кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти прослухали відкриту онлайн-лекцію на тему «Що є предметом і метою порівняльних досліджень сучасних систем освіти?» Войцєха Валята – доктора габілітований, доктора гуманітарних наук в галузі педагогіки, професора Жешувського університету (Республіка Польща), професора кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Присутні мали можливість дізнатися про освітню систему Республіки Польщі, а також прослухати порівняльний аналіз освітніх систем України та Польщі. Інформація, подана професором Войцєхом, була надзвичайно пізнавальною та цікавою та дозволила поповнити базу знань та розширити кругозір.