Науково-практична конференція “АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСВІТНЬО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПЕДАГОГІЧНОЇ КОРЕКЦІЇ ОСІБ З РОЗЛАДАМИ АУТИСТИЧНОГО СПЕКТРА”

Викладачі кафедри Н. Кирста, Н. Кравець взяли участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції “АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСВІТНЬО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПЕДАГОГІЧНОЇ КОРЕКЦІЇ ОСІБ З РОЗЛАДАМИ АУТИСТИЧНОГО СПЕКТРА”, яка відбулася 3-4 квітня 2024 року.   З вітальним словом до учасників  конференції звернулися: Торбін Григорій Мирославович-проректор з наукової роботи Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор Синьов Віктор Миколайович – доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Академії педагогічних наук України, заслужений юрист України, заслужений професор УДУ імені Михайла Драгоманова, президент Асоіціації корекційних педагогів України, Пришляк Марія – ректор Українського Вільного університету, доктор філософії, професор, Мюнхен, Німеччина. У пленарному засіданні виступили провідні науковці України та зарубіжжя, які досліджують проблеми осіб з розладами аутистичного спектру: Катерина Островська, Валентина Нечипоренко, Олена Хохліна, Світлана Горбенко, Валентина Тарасун, Тетяна Скрипник, Ірина Мартиненко та ін.