Засідання звітної наукової конференції за участі студентів кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти

4 квітня відбулось секційне засідання звітної наукової конференції за участі студентів кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти.
Здобувачі ОР Магістр Вовчук Аліна та Коваль Віра поділились результатами своїх досліджень, а Мазурик Уляна (студентка 3 курсу), Данюк Діана (студентка 1 курсу) та Павловська Аліна (студентка 1 курсу) висвітлили цікаві дослідження проблемних груп.

Зокрема були представлені виступи на теми:

«Особливості організації оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку в умовах воєнного стану» – Вовчук Аліна;

«Використання інноваційних технологій для розвитку логіко-математичних здібностей дошкільників» – Коваль Віра;

«Робота з абетками в ЗДО» – Мазурик Уляна;

«Формування медіаграмотності дітей дошкільного віку» – Данюк Діана;

«Розвиток критичного мислення дітей дошкільного віку засобами сучасних медіа» – Павловська Аліна.

Дякуємо науковим наставникам, зокрема доктору педагогічних наук, професору Лисенко Н.В., кандидату педагогічних наук, доценту Круль Л.М., кандидату педагогічних наук, доценту Матішак М.В. та кандидату педагогічних наук, доценту Захарасевич Н.В. за наставництво.
Пишаємось нашими студентами❤️