«Екологічний аспект освіти для сталого розвитку»

4 березня 2024 р. зі студентами 3 курсу, групи ДО-32 на практичному занятті з Емпауермент педагогіки на тему «Екологічний аспект освіти для сталого розвитку» зустрілася з Дубовик Юлією Олександрівною доктором філософії, старшим викладачем кафедри дошкільної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Разом із нею вчилися користуватися новітніми застосунками зі створення ігор екологічного змісту для дітей дошкільного віку та інтегрували теоретичні знання в практику роботи з дітьми. Практичне заняття провели на базі Навчальної лабораторії «Центр освіти і піклування про дітей раннього і дошкільного віку» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Заняття завершили дискусійними питаннями сьогодення з проблем екологічного аспекту освіти для сталого розвитку. Щиро дякуємо, Юлії Олександрівні за таку змістовну, потрібну, цікаву інформацію.