Профорієнтаційна робота з учнями

1 березня 2024 року викладачі кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти: канд. пед.наук, професор, завідувач кафедри, гарант освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти “Дошкільна освіта” Мацук Людмила Олександрівна; кандидат пед. наук, доцент Недільський Степан Андрійович; доктор пед. наук, професор Потапчук Тетяна Володимирівна; кандидат пед. наук, доцент Круль Лариса Миколаївна; старший лаборант кафедри Кобилецька Оксана, а також студентка 3 курсу Чабан Роксолана провели профорієнтаційну зустріч з учнями Рошнівської філії Тисменицького ліцею. Обговорили усі важливі питання, які стосуються вступу, ознайомили з програмою навчання, а також особливостями та перевагами навчання в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника на спеціальності 012 «Дошкільна освіта» Педагогічного факультету. Висловлюємо щиру подяку класному керівнику Протас Уляні Василівні за співпрацю та сподіваємося зустріти учнів – майбутніх абітурієнтів нашої спеціальності.