Підсумкову конференція щодо захисту матеріалів практики здобувачів 3 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта.

13 грудня 2023 р. на кафедрі теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти було проведено підсумкову конференцію щодо захисту матеріалів практики здобувачів 3 курсу денної і заочної форм навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта. Виробнича практика в групах дітей молодшого дошкільного віку.
Під час конференції студенти представили результати своєї роботи, поділилися досвідом педагогічної діяльності . Майбутні вихователі продемонстрували високий рівень фахової компетентності, обізнаність із сучасними методами навчання, виховання і розвитку дітей старшого дошкільного віку, володіння цифровими технологіями та захопленість педагогічною діяльністю.