Захист кваліфікаційних робіт на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта!

14 грудня 2023 року кафедра теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти розпочала захист кваліфікаційних робіт на здобуття другого ( магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта! Дякуємо голові екзаменаційної комісії Сачовській Лілії Василівні, членам екзаменаційної комісії Неллі Лисенко , Надія Біловус, Незамай Марʼяні! Дякуємо викладачам кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти за отримані знання, набуті навички і професійну підготовку! За надання можливості отримати професійно значущі знання і навички через використання широкого спектра сучасних освітніх та інформаційних технологій. Нам довелося навчатися у непростий час, коли життя ставить перед нами нові виклики та складні завдання. І саме в такі моменти усвідомлюється, що ми вже не просто студенти-випускники, ми ті, які створюватимуть сучасну історію нашої країни. Бажаємо Вам, наші дорогі викладачі, довгих років успішного викладання, невичерпного ентузіазму та оптимізму!
Хочеться, щоб якнайшвидше настав мир і тиша в нашій Україні, щоб було лише мирне небо над головою💙💛