Студенти групи ДО-21 ОП «Дошкільна освіта» разом з куратором доцентом Іриною Скоморовською відвідали Музей Небесної Сотні

1 травня  студенти групи ДО-21 ОП «Дошкільна освіта» Педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника разом з куратором доцентом Іриною Скоморовською відвідали Музей Небесної Сотні, у якому зберігаються арт-об’єкти, присвячені Революції Гідності. Розповідь екскурсовода, пані Світлани Картуш, ніби повернула нас до 2014 року, коли Сини і Доньки українського народу стали на захист інтересів нашої держави, віддавши найцінніше – своє життя.

Центральне місце у Музеї займає 30-метрове панно-діаграма подій на Майдані, а навпроти нього – триптих-ікона «Небесна Сотня». На стінах музею розміщено світлини Героїв, написані гасла Майдану, уривки віршів, цитати… Деякі експонати відтворюють реальні події з Революції Гідності: польову кухню, шпиталь, що облаштували у Михайлівському соборі, барикади.

Студенти вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, зокрема, Романа Гурика, який загинув на Майдані від кулі снайпера. Пам’ятаємо про Героїв Небесної Сотні! Пам’ятаємо про наших Захисників, які, захищаючи нас, гинуть у боротьбі з російським агресором! Світла пам’ять і низький уклін Героям…