Семінар «Виховання характеру дітей» для студентів та викладачів спеціальності «Дошкільна освіта» з тренером програми «Character International» проф. Джоном Куком (США, м. Даллас, Техас)

Працюємо тиждень… 29 березня 2021 року розпочалася серія семінарів «Виховання характеру дітей», «Виховання характеру дітей. Конфлікти та їх вирішення» для студентів та викладачів спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.Тренер програми «Character International» – доктор психологічних наук, психотерапевт, професор Джон Кук (США, м. Даллас, Техас ), перекладачка – директорка центру альтернативної освіти KAIZEN Анна Довженко.
Характер дитини формується поступово, впродовж багатьох років навчання та практичного використання знань у повсякденному житті. А такі риси характеру як чесність, надійність, повага, відповідальність, турбота, сміливість, справедливість починають формуватися ще у ранньому дитинстві, у процесі виховання дитини в сім’ї , а згодом до даного процесу долучаються і вихователі ЗДО – майбутні випускники ОП «Дошкільна освіта».
Дякуємо, проф. Джон Кук!!!