Відбулося онлайн-засідання захисту виробничої практики в групах раннього віку

Сьогодні 26.03 відбулося онлайн-засідання захисту виробничої практики в групах раннього віку студентів 3 курсу денної форми навчання. На онлайн-зустріч були запрошені стейкхолдери з закладів дошкільної освіти з різної місцевості. Студенти демонстрували результати практики: відео, фото проведених занять з дітьми раннього віку з різних методик, відео-консультацій для батьків для роботи з дитиною вдома. Незважаючи, на карантинні умови роботи ЗДО, студенти змогли виконати програму практики і зарекомендувати себе сумлінними і творчими майбутніми фахівцями дошкільної освіти.

Дякуємо нашим стейкхолдерам за організацію практики, особливо дирекції “Унікум”в особі Оксани Микитин, завідувачці ЗДО №1 «Веселка», смт. Отинія – Наталії Радзиняк.