Підсумкова конференція захисту результатів виробничої практики здобувачів IV курсу (денна і заочна форми навчання)

Сьогодні, 1 квітня, відбулася підсумкова конференція захисту результатів виробничої практики здобувачів IV курсу спеціальності 012 «Дошкільна освіта» (денна і заочна форми навчання). Студенти презентували результати своєї роботи у вигляді освітніх проектів за змістом оновленого Базового компонента дошкільної освіти, представили фото та відео-презентації, поділилися враженнями про практику та своїми досягненнями.
У роботі конференції взяли участь стейкхолдери, керівники та вихователі закладів дошкільної освіти. Учасники онлайн-зустрічі обговорили нові ідеї співпраці між закладами дошкільної освіти та кафедрою теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти, висловили пропозиції щодо оновлення змісту освітньої програми, виокремили напрями удосконалення практичної складової підготовки майбутніх вихователів ЗДО. Пані Надія Марковська (ЗДО № 23 «Дударик») та пані Оксана Зелінська (ЗДО №36 «Віночок») висловили подяку викладачам кафедри і відмітили високий рівень фахової підготовки наших студентів, їх активність та креативність під час практики.
Пишаємося нашими студентами і бажаємо успішної самореалізації в майбутній професійній діяльності!!!