Гостьова лекція директора ЗДО №18 “Зернятко” Кузьменко Тетяни Вікторівни на тему: «Проведення інвентаризації в закладі дошкільної освіти»

15 квітня 2024 студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання мали можливість прослухати гостьову лекцію директора закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №18 “Зернятко” Івано-Франківської міської ради – Кузьменко Тетяни Вікторівни на тему: «Проведення інвентаризації в закладі дошкільної освіти» у руслі вивчення навчальної дисципліни «Нормативно-правове забезпечення фінансово-господарської діяльності ЗДО» (доктор педагогічних наук, професор Н.В. Лисенко).

Здобувачі дізналися багато цікавої, важливої та актуальної інформації щодо особливостей здійснення інвентаризації, а також етапів її проведення у закладі дошкільної освіти. Тетяна Вікторівна змогла не тільки доступно окреслити низку теоретичних аспектів, а й поділитися практичним досвідом. У кінці лекції студенти змогли поставити питання та обговорити декілька деталей, важливих у професійній діяльності керівника ЗДО.

Висловлюємо щиру подяку Тетяні Вікторівні за цікаву та актуальну лекцію.