Круглий стіл у м. Фелтічень (Румунія) на тему: “Інноваційні технології взаємодії з дітьми з ООП в закладі освіти”

22 березня 2024 року фахівці Навчальної лабораторії Центр освіти і піклування про дітей раннього та дошкільного віку ПНУ взяли участь у Круглому столі на тему: “Інноваційні технології взаємодії з дітьми з ООП в закладі освіти”, який проходив в Спеціальному дитячому садку в м. Фелтічень (країна: Румунія). Обговорили питання розвитку дітей з особливими потребами, ознайомилися з міжнародним досвідом впровадження інноваційних технологій в роботу з такими дошкільниками.
Зокрема, завідувач кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника, Мацук Людмила Олександрівна підписала договір з представниками закладу про міжнародну мобільність в проходженні виробничої практики здобувачів спеціальності 012 Дошкільна освіта.