Настановча нарада щодо організації виробничої практики в групах дітей середнього дошкільного віку для студентів 3 курсу

Настановчу нараду щодо організації виробничої практики в групах дітей середнього дошкільного віку проведено викладачами кафедри для студентів 3 курсу денної і заочної форм навчання 21 березня 2024 року.
Особливо цінними були настанови від стейкхолдерів Юлії Максимів (директор ЗДО №39 “Мавка”), Руслани Палій (директор ЗДО № 3 “Бджілка”), Тараса Голея (директор ЗДО №1 “Калинонька”), у закладах яких уже працюють наші студенти.
Під час зустрічі було обговорено завдання і зміст практики, права і обов’язки її учасників, конкретизовано документацію, яку необхідно підготувати у процесі практичної діяльності в ЗДО.
Бажаємо успіху, вдалої практики, задоволення від процесу взаємодії з дітками нашим студентам!