Гостьова лекція на тему “Організація естетичного виховання в сучасних ЗДО у руслі БКДО (Державного стандарту дошкільної освіти)”

21 березня 2024 року для студентів І-го курсу першого (бакалаврського) рівня освіти, спеціальності 012 “Дошкільна освіта” відбулася гостьова лекція, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної та початкової освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету, авторки Парціальної програми «Дитяча хореографія» Антоніни Шевчук на тему “Організація естетичного виховання в сучасних ЗДО у руслі БКДО (Державного стандарту дошкільної освіти)”.

Студенти мали змогу детально ознайомитися з основними особливостями та системою естетичного виховання дітей дошкільного віку на основі Державного стандарту дошкільної освіти. Також розглянули мету та напрям реалізації принципів естетичного виховання, види діяльності, які є пріоритетними у процесі формування естетичних почуттів дітей. Окрім того, наголосили на важливості творів українського мистецтва як засобу становлення національної та громадянської ідентичності дітей та молоді.

Щиро дякуємо Антоніні Семенівні за змістовну, цікаву та актуальну інформацію, а також професору Неллі Василівні Лисенко за організацію гостьової лекції.