Гостьова лекція “Цифровізація освітнього процесу в закладах дошкільної освіти”

20 лютого 2024 року для студентів другого (магістерського) рівня, спеціальності 012 Дошкільна освіта відбулася гостьова лекція кандидата філософських наук, доцента кафедри менеджменту та освітніх інновацій Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на тему “Цифровізація освітнього процесу в закладах дошкільної освіти”. Інформація представлена в лекції пані Ірини є дуже актуальною та обов’язково стане в пригоді, зважаючи на швидкі умови розвитку цифрових технологій. Адже педагогам дуже важливо йти в ногу з сучасністю та впроваджувати нові й цікаві методи роботи з дітьми, тому застосунки, які у своїй доповіді згадала пані Ірина, а також інструменти штучного інтелекту, будуть неабияк сприяти осучасненню освітнього процесу в ЗДО та опануванню педагогами нових навичок роботи.