Гостьова лекцію на тему: «Екологічний аспект освіти для сталого розвитку»

16 лютого 2024 р. студенти 3 курсу, групи ДО-32 під час вивчення дисципліни “Емпауермент педагогіка” прослухали гостьову лекцію на тему: «Екологічний аспект освіти для сталого розвитку», яку провела Кушла Ірина Богданівна, методист лабораторії дошкільної та початкової освіти Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Обговорювали актуальні завдання екологічного виховання дошкільників, формування природничо-екологічної компетентності, емоційно-ціннісного ставлення до природи, природодоцільної поведінки. Згадали закони природи (за Баррі Коммонером), розглянули глобальні цілі сталого розвитку. Лекцію завершили дискусійними питаннями сьогодення з проблем екологічного аспекту освіти для сталого розвитку. Щиро дякуємо, Ірині Богданівні за таку змістовну, потрібну, цікаву інформацію.