Тренінг “Ненасильницьке спілкування”.

29 листопада студенти 4 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта, педагоги Центр освіти і піклування про дітей раннього та дошкільного віку ПНУ взяли участь у психологічному тренінгу “Ненасильницьке спілкування”. Провела тренінгове заняття магістрантка спеціальності 012 Дошкільна освіта, практичний психолог Alina Binkovska. Мета тренінгу – формування навичок ненасильницького спілкування: толерантного ставлення до оточуючих, до певних педагогічних ситуацій; розвиток здатності до емпатії, співпереживання і співчуття. Автором та розробником тренінгу “Ненасильницьке спілкування” є Ірина Рошак – практичний психолог, методист ЦППСР.
У теплій і невимушеній атмосфері учасники тренінгу збагачували свої знання про особливості міжособистісної комунікації, удосконалювали навички ненасильницького спілкування, обмінювалися емоціями, вчилися конструктивно і емпатично комунікувати. Такі уміння й навички майбутні педагоги зможуть застосувати у професійній діяльності, а також у різних життєвих ситуаціях. Дякуємо розробникам тренінгу і, зокрема, Аліні Біньковській за можливість збагатитися новим, таким цікавим і важливим досвідом.Тренінгове заняття було організовано за змістом освітнього компонента вільного вибору студентів “Неформальна освіта педагога” (викладач – канд. пед. наук, доцент кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти Маріанна МАТІШАК)