Настановча конференція зі студентами ІІ курсу ОП “Спеціальна освіта” денної і заочної форми навчання з питань організації науково-педагогічної (виробничої) практики в закладах освіти різного типу

13 жовтня 2023 року відбулася настановча конференція зі студентами ІІ курсу ОП “Спеціальна освіта” денної і заочної форми навчання з питань організації науково-педагогічної (виробничої) практики в закладах освіти різного типу.
Запрошеними були завідувач логопедичного пункту Департаменту освіти та науки Тетяна Кудярська, директори закладів дошкільної освіти Тарас Голей та Руслана Палій, які висловили слова підтримки та побажання вдосконалитися майбутнім логопедам у професійному зростанні.
Під час зустрічі онлайн обговорили мету, завдання та зміст науково-педагогічної практики. Керівники-методисти, викладачі кафедри, стейкхолдери дали важливі настанови та поради майбутнім учителям-логопеда.