Міжнародний день людини із синдромом Дауна (World Down Syndrome Day ).

21 березня відзначається Міжнародний день людини із синдромом Дауна (World Down Syndrome Day ). Ця дата увійшла в календар в 2006 році. Ініціатива належала учасникам VI симпозіуму, присвяченого цій темі.

Англійський лікар Джон Ленгдон Даун в 1862 році першим описав синдром, який отримав згодом його ім’я, як форму психічного захворювання.

Батьки дітей з синдромом Дауна змушені щодня боротися за гідне існування і майбутнє своїх дітей, долаючи величезний опір і нерозуміння з боку суспільства.

Щоб подолати стереотипи у сприйнятті «сонячних людей» (саме так називають осіб із синдромом Дауна), потрібно більше про них говорити, показуючи різні сторони їхнього життя. Лише за такої умови така людина перестане бути незвичайним явищем, ставши повноцінним членом суспільства.

Ці діти потребують нашої допомоги, любові, розуміння та взаємної поваги.

Саме тому, сьогодні група ДО-11 разом із викладачем Кирстою Н.Р. висловлює свою підтримку “Сонячним дітям” та приєднується до флешмобу “Lots of Socks”