“Психоемоційна підтримка педагогів і дітей засобами творчої діяльності”

Викладачі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Матішак Маріанна Василівна, доцент кафедри  теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти та Матвеєва Наталія Олексіївна, доцент кафедри педагогіки початкової освіти спільно з педагогами навчально-виховного простору Clever Child (м. Івано-Франківськ) розпочали роботу над проектом на тему: “Психоемоційна підтримка педагогів і дітей засобами творчої діяльності”, до якого будуть залучені учителі, діти дошкільного та молодшого шкільного віку нашого міста. Грант отриманий в рамках проекту ‘Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині’ за фінансової підтримки Норвезького агентства з міжнародного співробітництва та підвищення якості вищої освіти (DIKU), Норвегія.