Вітання з успішним захистом дисертації

Вітаємо доцентку кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти  Педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

ЧУПАХІНУ СВІТЛАНУ ВАСИЛІВНУ

з успішним захистом докторської дисертації на тему «Формування готовності майбутніх учителів до використання інформаційних технологій (ІТ) в інклюзивному навчанні учнів з особливими освітніми потребами», поданої на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.03– корекційна педагогіка.

Захист відбувся на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.053.23 Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Науковий консультант: доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, Синьов Віктор Миколайович, професор кафедри психокорекційної педагогіки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Офіційні опоненти: Шевцов Андрій Гаррієвич, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, головний науковий співробітник Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами; Нечипоренко Валентина Василівна, доктор педагогічних наук, професор, ректор комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради; Бондаренко Юлія Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, завідувач науково-дослідної лабораторії проблем інклюзивної освіти, навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.