Захист дипломних робіт

З 9 по 22 грудня 2019 року відбулися захисти дипломних робіт на здобуття другого(магістерського) рівня вищої освіти студентів денної та заочної форм навчання. Дипломні (магістерські) роботи були вчасно подані до розгляду. Завдяки цьому рецензенти мали змогу проаналізувати дослідження, а потім взяти участь у захисті. До кожної дипломної роботи були подані необхідні супровідні документи. Регламент доповіді студента становив7-10 хвилин. Члени ДЕК ставили конструктивні і конкретні запитання, що давало змогу студентові глибше висвітлити поставлену наукову проблему. Члени ДЕК брали активну участь в обговоренні результатів захисту. здобувачів, які підготували актуальні, новаторські, самостійні дослідження рекомендовано для вступу до аспірантури.