Твори добро!

«Щоб повірити у добро, треба почати робити його». Саме цим крилатим висловом керувалися студенти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Педагогічного факультету, кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти, група ДО-23. Куратор групи – Захарасевич Наталія Володимирівна разом із студентами долучилися до акції «Лист до Святого Миколая». Це так приємно здійснити чиюсь маленьку мрію, а саме мрію дітей 7 класу Черченського обласного навчально-реабілітаційного центру. Ми щиро бажаємо учням міцного здоров’я, успіхів у навчанні, високих злетів та перемог, прокидатися та засинати з мрією, гарного настрою, вірити та мати надію на чудо, яке обов’язково здійсниться. Маємо велику надію, що наші подарунки зроблять вас щасливими у такий чудовий день – день Святого Миколая.

Друзі, творіть добро – бо дорожче всіх титулів добре серце.