Зустріч з директором спортивно-оздоровчого комплексу «Смерічка» Соєю Миколою Михайловичем

17 квітня 2024 року у руслі вивчення навчальної дисципліни «Теорія та методика фізичного виховання та валеологічної освіти» (доктор педагогічних наук, професор О.М. Лисенко) відбулася зустріч здобувачів другого курсу першого (бакалаврського) рівня освіти з доцентом факультету фізичного виховання і спорту, директором спортивно-оздоровчого комплексу «Смерічка» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Соєю Миколою Михайловичем.

Студенти мали змогу ознайомитися з програмою табору, його особливостями, основними нормами, вимогами та напрямами роботи, а також обговорити перспективи майбутнього працевлаштування.

В кінці зустрічі здобувачі поставили Миколі Михайловичу уточнюючі запитання та додатково з’ясували для себе багато цікавих деталей.

Щиро дякуємо Миколі Михайловичу за зустріч та чудову  можливість для студентів стати частиною дружнього колективу табору “Смерічка”, а також отримати цінний досвід.