Профорієнтаційна зустріч з учнями 11 класів на базі Ліцею №23 ім. Романа Гурика (м.Івано-Франківськ)

4 квітня на базі Ліцею №23 ім. Романа Гурика (м.Івано-Франківськ) було проведено профорієнтаційну зустріч з учнями 11 класів. Доцентка кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти Маріанна Матішак ознайомила майбутніх абітурієнтів з особливостями навчання на спеціальності 012 Дошкільна освіта у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. На зустрічі було обговорено вимоги до вступу на освітню програму “Дошкільна освіта”, окреслено переваги освітнього процесу в університеті (стипендійні програми, наукова діяльність студентів, цікаве дозвілля тощо), можливості продовження навчання в магістратурі, перспективи працевлаштування.

Дякуємо колективу Ліцею №23 ім. Романа Гурика за сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи, зокрема, заступниці директора з навчально-виховної роботи Ользі Новицькій та всім учасникам освітнього процесу. Сподіваємося на подальшу співпрацю!