Настановчу нараду щодо організації виробничої практики в групах дітей середнього дошкільного віку проведено викладачами кафедри для студентів 3 курсу денної і заочної форм навчання 21 березня 2024 року.
Особливо цінними були настанови від стейкхолдерів Юлії Максимів (директор ЗДО №39 “Мавка”), Руслани Палій (директор ЗДО № 3 “Бджілка”), Тараса Голея (директор ЗДО №1 “Калинонька”), у закладах яких уже працюють наші студенти.
Під час зустрічі було обговорено завдання і зміст практики, права і обов’язки її учасників, конкретизовано документацію, яку необхідно підготувати у процесі практичної діяльності в ЗДО.
Бажаємо успіху, вдалої практики, задоволення від процесу взаємодії з дітками нашим студентам!
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/03/433016241_3108047355993009_7113636321511049537_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/03/433114218_3108047402659671_1492978233393413708_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/03/432934041_3108047415993003_3837987109734744374_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/03/433108314_3108047375993007_7363439554728302026_n.jpg)