6 березня 2024 р. викладачі кафедри та студенти бакалаврського (ДО-31) та магістерського рівнів (ДОм -11) взяли участь у семінарі “Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи”, організованому Національним університетом «Запорізька політехніка». Метою заходу було ознайомлення з перспективами розвитку національного законодавства України у дотриманні академічної доброчесності, а також обговорення сучасних викликів та можливостей, які виникають на перетині академічної доброчесності та розвитку штучного інтелекту. В умовах сучасності дана тема є дуже важливою, а також актуальною, оскільки стрімкий розвиток ШІ та його активне використання викликають певні складнощі у створенні унікального продукту. Щиро вдячні доповідачам за цікавий та корисний матеріал.
Доповідачі:
Віктор ГРЕШТА, ректор НУ «Запорізька політехніка;
Юлія ГРИШИНА, народна депутатка України 9-го скликання, д. юр. н., Голова Підкомітету з питань вищої освіти Комітету з освіти, науки та інновацій Верховної Ради України;
Андрій БУТЕНКО, к.іст.н., голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти;
Михайло ВИННИЦЬКИЙ, Ph.D., заступник міністра освіти і науки України.
Іван НАЗАРОВ, д. юр. н., професор, заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
Володимир БАХРУШИН, д.ф.-м. н., професор НУ «Запорізька політехніка», член Національної команди експертів з реформування вищої освіти.
Євген НІКОЛАЄВ, директор Аналітичного центру «ОсвітАналітика» Київського університету імені Бориса Грінченка
Руслан КУЛИКОВСЬКИЙ, к.т.н., доцент, проректор з НПР та ППР НУ «Запорізька політехніка»
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/03/429827307_1121554779201646_5076519535252420313_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/03/430155424_1121554769201647_2054451024635250489_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/03/429797253_1121554755868315_3555792627840781038_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/03/430108925_1121554615868329_969498070657480328_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/03/431616820_1121554552535002_7869340564751245003_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/03/429805121_1121554535868337_8826976760623805205_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/03/430040330_1121554509201673_3264014367178037787_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/03/429799693_1121554829201641_6466193390065789384_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/03/430788585_1121554855868305_3875075450546331382_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/03/430797168_1121554862534971_2541927672973356178_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/03/431477040_1121554885868302_9092746289926676104_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/03/430041210_1121554899201634_1674415093904798299_n.jpg)
![](https://kttmdiso.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/80/2024/03/429786124_1121554912534966_1655960629015998831_n.jpg)