Реалізація внутрішньої академічної мобільності

Розпочали навчання здобувачі 1 курсу другого (магістерського) освітнього рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в рамках реалізації внутрішньої академічної мобільності згідно з договором про співпрацю № 9С/24 від 07.02.2024 р з педагогічним факультетом Кам’янець-Подільського національного університету Івана Огієнка. Активну участь у програмі взяли студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Марусаж Андріана та Кубірка Анастасія, а також студенти Кам’янець-Подільського національного університету Івана Огієнка: Гоменюк Олександра та Яковець Богдана. Здобувачі матимуть змогу отримати досвід взаємного обміну знаннями з таких навчальних дисциплін: Організація та управління дошкільною освітою й Методичний супровід освітньої діяльності закладу дошкільної освіти.