Науково – практична конференція “Освітній процес в закладах дошкільної освіти в умовах воєного стану: теорія, практика, інновації”

15вересня 2023 року – викладачі і студенти кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника , взяли у часть у Науково – практичній конференції “Освітній процес в закладах дошкільної освіти в умовах воєного стану: теорія, практика, інновації”. Учасники конференції мали можливість почути доповіді таких відомих вчених у галузі дошкільної освіти, як Василя Кременя, Алли Богуш, Івана Беха, Ольги Рейпольської, Олени Половіної, Олександра Семенова, Катерини Крутій та інших.

Особливо цікавими були ідеї Ольги Рейпольської про цифровізацію дошкільної освіти, Олени Половіної про феномен дитинства в сучасному українському суспільстві та Олександра Семенова про емоційну безпеку дітей в умовах воєнного стану.