«Використання педагогічної концепції Фрідріха Фребеля у сучасній парадигмі професійної підготовки педагогів для ЗДО різного типу»

14.09.2023 р., для студентів ОР Бакалавр 012 Дошкільна освіта 3 і 4 курсу та ОР Магістр 012 Дошкільна освіта і 016 Спеціальна освіта кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти, Педагогічного факультету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася гостьова лекція на тему : «Використання педагогічної концепції
Фрідріха Фребеля у сучасній парадигмі професійної підготовки педагогів для ЗДО різного типу».
З лекцією виступила засновниця фребельпедагогіки в Україні – Анісімова Олена Едуардівна
доцент кафедри педагогіки і психологїї
дошкільної та початкової освіти
Херсонського державного університету, ( науковий керівник, докт.пед.наук.проф. Л.Є. Пєтухова), координатор Освітнього центру Ф.Фребеля (м. Херсон).
Щиро дякуємо нашим колегам із славного та героїчного українського Херсона за плідну співпрацю між колективами викладачів і студентів!