Розширене засідання кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти!

У перші дні нового навчального року (2023-2024) відбулося розширене засідання кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти із запрошенням студентів магістрів та працедавців ЗДО м.Івано – Франківська. На засіданні обговорили пропозиції директора ЗДО 3️⃣ «Бджілка» ( м. Івано – Франківськ) Палій Р.І. та ЗДО 1️⃣ «Калинонька» Голея Т.Б., а також педагогів « Інклюзивно- ресурсного центру» (м. Івано-Франківськ) Кудярська Т.Р., щодо удосконалення практичної підготовки випускників ОР Магістр спеціальності 012 Дошкільна освіта та 016 Спеціальна освіта. Ухвалено низку заходів щодо запрошення працедавців кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти для проведення практичних занять із навчальних дисциплін фахової підготовки і керівництва різними видами педагогічної практики!