Поїздка в Кам’янець-Подільський та Хотин!

Нещодавно відбулась чудова спільна поїздка викладачів і студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника спеціальностей Дошкільна освіта, Початкова освіта, Фізика.
Студенти разом із Захарасевич Наталією Володимирівною та Матішак Маріанною Василівною відвідали спершу Хотинську фортецю, яка століттями слугувала щитом на шляху ворожих загарбників. Вона розташована на скелі над Дністровськими каньйоном і ми мали можливість милуватись неймовірними краєвидами.
Наступною зупинкою було історичне місто  та фортеця, яка заворожує своєю величністю.
Недарма старий замок Кам’янець-Подільський отримав славу неприступної фортеці, про яку кажуть, що вона була побудована рукою Бога, адже до неї доклала своїх зусиль сама природа.
Завдяки екскурсії студенти дізналися багато цікавих фактів.
Дякуємо нашим героям, які нас захищають та дають можливість подорожувати!