Захист виробничої практики в групах дітей середнього дошкільного віку!

Такі моменти запамʼятовуються надовго – щирі слова, теплі спогади, усмішки дітей, позитивні відгуки.

1 червня студенти 3 курсу підвели підсумки виробничої практики і поділилися емоціями, враженнями, ідеями щодо її організації. Дуже знаково, що саме в такий особливий день – Міжнародний день захисту дітей – ми говорили про дошкільників, з якими пощастило працювати здобувачам вищої освіти.
Дуже радісно, що після карантинних обмежень і в контексті воєнного стану нам таки вдалося потрапити з заклади дошкільної освіти, які гостино відкрили двері студентам-практикантам.

Висловлюємо щиру вдячність стейкхолдерам Taras Goley (ЗДО 1 «Калинонька», Руслана Палій (ЗДО 3 «Бджілка», Юлія Максимів за підтримку, навчання і особливо за працевлаштування наших студентів!
Дуже радіємо за тих майбутніх вихователів, хто відчув по-справжньому своє покликання працювати з дітками і за допомогою практики знайшов місце своєї праці.

«Ця практика запала в саме серце!» – особливі слова цього дня, які підкреслюють те, що весь шлях підготовки в університеті був вартим того, щоб його пройти!
В добру Путь!