Захист педагогічної практики в системі дошкільної освіти ОР магістр.

Ми, студенти 1 курсу магістратури, заочної форми навчання успішно захистили педагогічну практику!
Ми сумлінно виконували обов‘язки вихователів різних груп; удосконалили навички організації освітнього процесу з дітьми різних вікових груп ЗДО; опанували методами науково-педагогічного дослідження, діагностування рівня знань й умінь дітей, передбачених програмами виховання і навчання в ЗДО, базовим компонентом дошкільної освіти згідно теми дипломного дослідження; оволоділи умінням виявляти, узагальнювати і поширювати передовий досвід навчальної та виховної роботи з дітьми; удосконалили вміння налагоджувати міжособистісні взаємини з вихователями ЗДО, вихованцями та їх батьками та розширення знання про організацію діяльності ЗДО в сучасних умовах.
Ми, магістранти, поділились досвідом один з одним, дізнались нові цікаві методи роботи, обговорили різні варіанти роботи з колективом ЗДО, дошкільниками та їх батьками, не оминули проблемні ситуації, які можуть виникати під час роботи, обговорили як долати труднощі і узагальнили всю свою плідну працю протягом практики. Кожен студент отримав позитивну оцінку.
Дякуємо ПНУ за можливість навчатися і розвиватися.
Пропонуємо переглянути декілька фото із нашої практики!