Захист педагогічної практики в системі дошкільної освіти!

20.04.2023 р. Студенти  1 курсу ОР Магістр  денної  форми навчання успішно в онлайн-режимі захистили  педагогічну практику в системі дошкільної освіти (виробничу). Практику студенти проходили під керівництвом доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри ТМДіСО Неллі Василівни Лисенко. Тривалість практики 27.02.2023 – 07.04.2023 р.

Метою педагогічної практики було вдосконалення професійної майстерності студентів, застосування знань і умінь, необхідних для організації роботи у різних вікових групах закладів дошкільної освіти, а також організаційно-педагогічних навичок та підвищення інтересу до управлінської діяльності й вміння творчо застосовувати теоретичні й методичні знання в практичній діяльності.
З поставленими завданнями усі студенти справилися успішно. Практиканти висловлювали подяку за набуті знання, досвід та можливість використати теорію на практиці.Адже вона є важливим етапом підготовки майбутніх вихователів до професійно-педагогічної діяльності.