Участь викладачів факультету у регіональному семінарі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

23 березня 2023 року декан педагогічного факультету О.С.Кондур та гаранти освітніх програм (Ворощук О.В., Джус О.В., Ілійчук Л.В.,  Кирста Н.Р., Кіліченко О.І., Лазарович Н.Б., Прокопів Л.Б., Протас О.Л., Цюняк О.П., Червінська І.Б., Чупахіна С.В. та ін.) взяли участь у регіональному семінарі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти «Застосування внутрішніх систем забезпечення якості в організації освітнього процесу та подоланні освітніх втрат та розривів», який відбувся на базі Університету Короля Данила.

Спікери семінару − голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко; заступники Іван Назаров, Наталія Стукало.

Під час семінару обговорювалися актуальні проблеми забезпечення якості вищої освіти, проведення акредитацій в умовах війни, сприяння сталому розвитку через забезпечення якості вищої освіти, дотримання принципів академічної доброчесності як обов’язкової складової якості освітньої діяльності. Голова НАЗЯВО Андрій Бутенко зазначив, що нині потрібно долати всі виклики, що виникають в освітянській галузі, особливо спричинені війною на території нашої держави. Навчальним закладам слід постійно розвиватися й ставати конкурентноспроможними для того, щоб повернути наших здобувачів вищої освіти з-за кордону. Спікери детально розглянули основні етапи самоаналізу освітньої програми, критерії оцінювання якості освітньої програми тощо. Іван Назаров обґрунтував Законодавчі ініціативи Національного агентства у сфері академічної доброчесності та порядку реалізації академічної відповідальності.

Регіональний семінар завершився відкритою дискусією, до якої долучилися представники закладів вищої освіти регіону.

Інформацію підготувала
доктор педагогічних наук, професор