На кафедрі теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти 24 лютого 2023 р. відбулася настановча нарада щодо організації педагогічної практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта денної і заочної форм навчання. У зустрічі, яка проходила в онлайн-форматі, взяли участь завідувачка кафедри ТМДСО, професорка Неллі Василівна Лисенко, яка є факультетським керівником цього виду практичної підготовки, викладачі-методисти, керівники закладів дошкільної освіти, з якими співпрацює кафедра і на базі яких буде проходити практика, а також близько 80 магістрантів.
Під час наради проф. Лисенко Н.В. ознайомила присутніх з метою, завданнями, програмою практичної підготовки, окреслила основні напрями діяльності майбутніх педагогів, наголосила на необхідності здійснення профорієнтаційної роботи на базі ЗДО, де магістранти проходитимуть практику. Водночас було представлено організаційні аспекти педагогічної практики, як-от: ведення документації, вимоги до практикантів, режим роботи, оформлення звітних матеріалів.
Бажаємо нашим майбутніх магістрам збагатити свій практичний досвід і успішно пройти цей важливий етап професійної підготовки!
Віримо в перемогу України 🇺🇦❤️❤️❤️