У   продовж жовтня-листопада студенти спеціальності 012 Дошкільна освіта (4 курс ОР “бакалавр”, 1 курс ОР “магістр”)  взяли участь у тренінгових заняттях в межах проекту “Психоемоційна підтримка педагогів і дітей засобами творчої діяльності” (грант отриманий в рамках проекту ‘Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині’ за фінансової підтримки Норвезького агентства з міжнародного співробітництва та підвищення якості вищої освіти (DIKU), Норвегія).
Стеденти створювали сумку-шопер (техніка малювання на тканині) та декорували горнятка (техніка малювання на склі). Частину виробів відправили на ярмарок, кошти з якого підуть на підтримку ЗСУ.
Студенти на власному досвіді переконалися, що творча діяльність позитивно впливає на психоемоційний стан, стабілізує його та покращує настрій. Окрім того, це чудова можливість проявити свої творчі здібності та навички. Учасники тренінгів отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій.