3 листопада 2022 р. викладачі кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти взяли участь у тренінговому занятті на тему “Психоемоційна підтримка педагогів засобами творчої дільності”. В невимушеній, позитивній атмосфері учасники тренінгу власноруч декорували сумки-шопери, обговорювали вплив творчості на емоційний стан особистості в цей складний час, обмінювалися ідеями щодо використання творчої діяльності в освітньому процесі ЗВО.
Тренінг зреалізовано завдяки гранту, отриманого в рамках проекту “Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині” за фінансової підтримки Норвезького агентства з міжнародного співробітництва та підвищення якості вищої освіти (DIKU), Норвегія