Сьогодні 7 квітня 2022 року в онлайн форматі відбулася щорічна звітна наукова студентська конференція підсекції теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти, педагогічного факультету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Незважаючи на бойові дії у нашій державі, юні дослідники продовжують гідно тримати стрій на науковій ниві. Учасниками засідання стали викладачі на студенти спеціальності. Представлені доповіді були інформативними, змістовними. Дякуємо науковим керівникам за ґрунтовну підготовку учасників та ретельно підібрані теми досліджень, які сьогодні, у важкий для країни час є актуальними. За активну участь у роботі конференції, відзначено таких студентів:
Кобилецьку Оксану (група ДО-31),
(Науковий керівник Матішак М.В.),
Медвідь Уляну (група ДО-31),
(Науковий керівник Кирста Н.Р.),
Угринчук Вікторію (група ДО-32),
(Науковий керівник Матішак М.В.),
Кубірку Анастасію (група ДО-31),
(Науковий керівник Скоморовська І.А..),
Баран Іванну (група ДО-21)
(Науковий керівник Лазарович Н.Б.),
Вертепну Іванну (група ДО-21)
Вольвин Анастасію (група ДО-11),
Україна – понад усе!🇺🇦💙💛