Відкриття виставки-галереї «Митці Прикарпаття. XX-XXI століття»

У найбільшому виставковому залі Івано-Франківська – картинній галереї Прикарпатського університету – 24 грудня о 10:00 год. (фойє центрального корпусу ПНУ, вхід з вул.Шевченка) відбудеться відкриття тематичної постійно діючої виставки-галереї Центру образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва. Керівник Центру – професор Прикарпатського університету Богдан Бойчук. Тема виставки – «Митці Прикарпаття. XX-XXI століття».

Тут представлені творчі роботи відомих митців Прикарпаття, викладачів та студентів Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Загалом у виставкових залах експонується більше півсотні живописних творів, близько 50-ти експонатів декоративно-прикладного мистецтва та майже 40 студентських робіт.

У мистецькій галереї представлені вперше реставраційні роботи, які впродовж 4-х років реставрували  студенти ПНУ разом зі своїми наставниками-викладачами. Це ,зокрема, роботи з іконопису, кам’яної пластики, малярства.

Виставка буде постійно діючою. Також планується зробити її пересувною, щоб якомога більше мешканців Івано-Франківщини та гостей краю змогли побачити експонати, ознайомитися із шедевральними роботами геніїв мистецтва Прикарпаття. Як зазначають організатори в залах виставки-галереї будуть проводитися творчі зустрічі з видатними митцями, персональні виставки, презентації, тощо.