Підсумкова конференція за матеріалами виробничої (логопедичної) практики студентів І курсу ОС Магістр

Сьогодні, 20 квітня 2021 року, на кафедрі теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти в онлайн-режимі було проведено підсумкову конференцію за матеріалами виробничої практики студентів І курсу магістратури денної форми навчання спеціальності «Дошкільна освіта».
У роботі звітної конференції взяли участь керівники закладів дошкільної освіти: Палій Руслана Іванівна (КДНЗ № 3 «Бджілка»), Василишин Алла Василівна (ДНЗ № 28 «Квітка Карпат»), Голуб̓як Галина Василівна (ДНЗ № 30 «Ластівка») та учителі-логопеди Логопедичного пункту Департаменту освіти та науки Тетяна Зарванська, Наталія Іванчук, Катерина Оленич та Людмила Савка.
Майбутні логопеди підготували фотоколажі, презентацію, яка відобразила зміст усіх видів діяльності у закладах освіти впродовж логопедичної практики, відео-челендж «Кінезіологічні вправи роби – краще говорити будеш ти!»; ділилися здобутками, враженнями, позитивними емоціями!
Завідувач кафедри, Лисенко Неллі Василівна, високо оцінила рівень підготовки студентів до професійної діяльності через аналіз результатів їх праці та щиро побажала їм фахового визнання у подальшому житті. Усі присутні висловилися зі словами підтримки майбутніх логопедів та словами подяки, відзначивши їх енергетичний позитивний посил.
Підсумкова конференція щодо захисту (презентації) матеріалів виробничої логопедичної практики пройшла на високому рівні.