Ціннісно – орієнтована педагогіка як основа формування духовних цінностей майбутніх педагогів

На запрошення кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 13 квітня 2021 року викладачі і студенти спеціальності «Дошкільна освіта» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника були учасниками   онлайн семінару “Духовно-ціннісні орієнтири сьогодення” (доповідач о. Володимир Боровий).

Роздумували про роль педагога у вихованні духовності дітей, духовну зрілість людей, особливості духовно-ціннісних орієнтирів сьогодення, необхідність безумовної любові (особливо до дітей), дар людського життя.

«Любов довго терпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, все зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить. Ніколи любов не перестає, хоча і пророцтва припиняться, і мови замовкнуть, і знання скасується» (1 Кор. 13: 4-8).

Щиро вдячі о.Володимиру Боровому за добру науку!!!