Відбувся захист магістерських робіт освітнього рівня “Магістр” спеціальності “012 Дошкільна освіта”

З 08 по 23 грудня 2020 р. на захисті зі спеціальності «Дошкільна освіта» працювала комісія під головуванням професора, доктора педагогічних наук Лисенко Неллі Василівни.

Зі вступним словом до студентів звернулися голова комісії  і побажала студентам успішного захисту магістерських робіт. До вітальних слів  приєдналися також викладачі кафедри, наукові керівники та рецензенти наукових досліджень.

Варто зазначити, що студенти на досить високому науково-практичному рівні представили результати своїх досліджень і впевнено, лаконічно та конкретно відповідали на поставлені запитання. Голова, члени комісії та наукові керівники були задоволені виступами здобувачів, активно вели обговорення та дискутували на актуальність тематик і проблематик.
Викладачі кафедри щиро вітають випускників спеціальності 012 «Дошкільна освіта» з успішним захистом магістерських робіт та здобуттям освітнього ступеня «Магістр».