Підсумкова конференція за матеріалами науково-педагогічної практики

10 грудня 2020 р. відбулася підсумкова конференція за матеріалами науково-педагогічної (організаційно-методичної) практики на платформі Google-Meet.
Присутніми були викладачі кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти, студенти І курсу магістратури .

Про рівень підготовки студентів до проведення практичної діяльності яу адміністрації ЗДО у ролі фахівців висловилися керівники-методисти, зокрема, д.п.н, проф.Лисенко О.М., і к.п.н., доц. Недільський С.А.  Усі дали високу оцінку рівню підготовки студентів та поділилися враженнями про організацію виробничої практики.

Учасниками конференції було окреслено шляхи удосконалення теоретичного та практичного аспектів підготовки магістрів до практичної діяльності; запропоновано нові форми взаємодії з працедавцями задля розширення спектру освітніх послуг, які надають сучасні заклади освіти нашого краю.

Магістри ж підготували презентації, фото, відеофрагменти, поділилися враженнями, здобутками та позитивними емоціями!