Виробнича практика здобувачів 4 курсу в ЗДО

Триває виробнича практика студентів 4 курсу в закладах дошкільної освіти міста Івано-Франківська та області. За результатами проходження практики здобувачі вищої освіти ознайомлюються із основними нормативними документами, які регламентують організацію і створення освітнього середовища в ЗДО, традиційними та інноваційними технологіями освітньої роботи з дітьми дошкільного віку, організацією освітнього процесу відповідно до чинних вимог.
Здобувачі вищої освіти закріплюють і поглиблюють знання з психолого-педагогічних дисциплін, вдосконалюють професійні уміння та навички. Під час проведення занять студенти демонструють творчий підхід, відповідальність, належний рівень фахової підготовки за спеціальністю «Дошкільна освіта».